Goedgekeurd

Lid van WebwinkelKeur sinds 2015


  • Regelmatige monitoring
  • Duidelijke voorwaarden
  • Klachtenbeheer
  • Echte ondernemer

WebwinkelKeur Reviews

WebwinkelKeur
Filter reviews op score
CreoServer.com heeft 73 5 ster reviews 73
CreoServer.com heeft 4 4 ster reviews 4
CreoServer.com heeft 0 3 ster reviews 0
CreoServer.com heeft 0 2 ster reviews 0
CreoServer.com heeft 2 1 ster reviews 2

Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees ons beleid en de voorwaarden.

  1. Sepp

    Ze zijn heel erg klantvriendelijk. Ik had zelf perongeluk fout met bestellen gedaan en had op ophalen geclicked ik kom heel makkelijk vragen aan hun om naar bezorging gedaan en ze waren ook snel

  2. Arjen, Unica Vloeren

    Creoserver dacht vanaf het begin eerlijk en professioneel mee en leverde een perfect samengestelde server voor een nette prijs. Communicatie was snel en duidelijk, en de server draait uitstekend. Betrouwbare partij. Aanrader.

  3. Hoe zou je CreoServer.com beoordelen?

  4. Mik

    Top service! Een disk begon na een jaar smart errors te gooien, kan gebeuren natuurlijk, contact opgenomen met CreoServer, soepele afstemming en de volgende dag een nieuwe disk binnen, die zelfs een stukkie groter is. Vriendelijke lui!

  5. J.J. uit Gouda

    Bijzonder prettig telefoongesprek met de afdeling verkoop. Naar volledige tevredenheid geholpen. Hulde aan CreoServer, en Daniel in het bijzonder, voor de klantgerichtheid en vriendelijke communicatie. Zeer aan te bevelen!

  6. Sander

    Betalen artikel niet terug zoals beloofd. geven aan dat je 2 dagen later zelf terug moet bellen als je er nog niks is terug betaald. , maar dan neemt er heel de dag niemand de telefoon op. artikel van 2000 euro niet voorradig kan gebeuren, maar als je 4 dagen achter elkaar beloofd het meteen te regelen en de 3de dag de telefoon niet meer opneemt. dan is dat behoorlijk teleurstellend! iets niet op voorraad hebben kan, maar loze beloften maken en hoe je met je service omgaat is wel een vervelende ervaring. En let op, als je met je echte naam een review plaatst dan sturen ze uit woede een reactie terug. ik snap dat je 14dagen wettelijk de tijd hebt. maar de leugens erna neem ik jullie wel kwalijk. werkdag 4 zitten we nu. dus kom niet met een antwoord dat er 2 dagen later nog niet is terug betaald

    Reageer
  7. Steve Hart

    Highly recommend this company. We had a main server go down at IBC Amsterdam and the engineers at CreoServer were able to diagnose a bad mobo, replace it and get us up and running within a few hours at a reasonable cost. They were friendly, professional and skilled throughout. Big thanks to Omid especially.