DAPR Fashion
Die 2 Webshops von DAPR Fashion haben eine kombinierte Bewertung von 9,6 bei 1.016 Kunden.
-
Ursula Thoenissen
Es war ein Weihnachtsgeschenk für meine Tochter, die an ALS erkrankt ist. Es hat ihr sehr gut gefallen
-
Simone
Supersnelle levering, zelfs tijdens drukke kersttijd. En bovenal zo warm persoonlijk, met een handgeschreven kaart en een mooie strik om het pakket. Dat doet zo goed!
-
Pien
Fraai afgewerkt, snel verzonden, lekker warm
-
Peter van de Water Jouvenaz
Keurig en snel geleverd
-
Hinne Klein
Prachtige cape
-
Geert Borgonje
een heel fijne cape voor mensen die in de rolstoel zitten, lekker de benen en armen warm ,heel erg makkelijk voor de begeleiding om aan te trekken.
-
Nathalie Verstegen
Het zou fijn zijn als jullie iets verzinnen voor mensen met een werkblad
Nu sloot het niet goed aan.Antwort von DAPR FashionHoi Nathalie,
Bedankt voor je beoordeling!
Wij kunnen ons inderdaad goed voorstellen dat deze cape in combinatie met een werkblad niet voor iedereen goed werkt.
Voor oa. mensen die in een rolstoel met een werkblad zitten hebben wij een rolstoelcape met mouwen ontwikkeld. Daardoor kunnen de armen boven het blad en zit de drager minder "opgesloten". Je kunt op de volgende link er meer over lezen:
https://daprfashion.nl/rolstoelcape-met-mouwen/
Fijne dag! -
G.M.
Liebevolle Verpackung, tolles Produkt und schnelle Lieferung
-
Rudolf Kramer
Alles Super gelaufen auch die Rücksendung der Ware.
-
Alice Hoving
Fijne communicatie, mooi produkt
en snelle levering!
-
yvy
Zügige Bearbeitung, schnelle Antworten auf die Fragen, tolles Produkt.
Danke -
Luc
Er mooie diepe kleur rood en warm. Snelle levering
-
Joyce Van den Berg
Een rolstoelcape die ik iedereen kan aanraden: warm en makkelijk aan te trekken!
-
Theo Salari
Vlotte afhandeling van de bestelling en een fijne cape voor in de rolstoel. Ik schrijf dit in naam van mijn broer, voor hem is deze cape en het gebruiksgemak is vele malen groter dan het aantrekken van een jas.
-
Astrid
Klantvriendelijk, duidelijke uitleg, snelle levering, leuke cadeau verpakking en de wintercape is in één woord TOP!.
-
Betsy Nanninga
Snel bezorgd als een cadeautje💖 De lange cape in het donkerblauw is voor mijn moeder van haast 96. Ze heeft heeft het cadeautje zelf uitgepakt😄 Ze vindt het een fijne cape en ik kan haar er lekker warm inpakken. De korte rits had voor mij wel ongeveer 15 cm langer mogen zijn. Dan kan ik de cape iets makkelijker over haar hoofd doen en zit de cape iets ruimer bij haar hals als ze hem aan heeft. Misschien had ik achteraf toch beter voor de cape met de lange rits moeten kiezen... Het is verder een prima product en een echte aanrader!
-
C VISSCHER
De cape zit goed heerlijk warm
-
Tanny
Fijne cape, lekker warm en snelle levering!
-
Michael Tritschler
Schnelle Lieferung und super Qualität
-
Petra
Heel erg mooie (rolstoel)cape voor de winter, goede kwaliteit en pasvorm (we hebben het lange model gekozen).
Bovendien een prachtige donkerrode kleur, we krijgen er veel complimenten over!
Snel verzonden en met aandacht prachtig verpakt, het leek wel een cadeautje!