Boomba Bamboo
Boomba Bamboo is de winkel gespecialiseerd in bamboe beddengoed. Bij Boomba Bamboo willen we je de mogelijkheid bieden om natuurlijk, goed en ontspannen te kunnen slapen. De gehele Boomba Bamboo-collectie is gemaakt van het 100% natuurlijke en biologische materiaal bamboe.
9,6
770 klantbeoordelingen
Beoordelingen verzameld via WebwinkelKeur
Filter 637 reviews verzameld via WebwinkelKeur - 408 met beschrijving

Aantal sterren

Beschrijving

Andere eigenschappen

  • Lies Schenk
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Wij zijn heel blij met onze nieuwe bedset. Zo zacht! Alsof we elke nacht in een hotel slapen.

  • chris
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Ik bestel sinds vorig jaar beddegoed bij Boomba Bamboo en naar meer dan volle tevredenheid. Heerlijk zacht, comfortabel, vochtregulerend, koel. Erg blij mee. Heb nu ook het dekbed aangeschaft voor de zomer, heerlijk. Ik wil niets anders meer dan bamboo.

  • Hoe beoordeel je Boomba Bamboo?

    Hoe beoordeel je deze webwinkel?
     
  • Kurt Geleyns
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Mooie kleuren en blijf mooie

  • Yvonne K
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Heerlijke producten, fijne kwaliteit, prima levering. De investering waard.

  • Dick Bierman
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    na verkeerde bestelling te hebben teruggezonden nooit meer iets gehoord. geen restitutie en geen geupdate bestelling zoals was afgesproken!

    Antwoord van Boomba Bamboo

    Goedemorgen Dick,

    Bedankt voor uw review, goed dat u contact met ons opneemt.

    Mijn excuses dat wij u geen e-mail gestuurd hebben en uw retour niet direct verwerkt hebben. Ik zie dat wij dinsdag een retour van u hebben ontvangen.

    Wij willen het dekbedovertrek graag voor u omruilen en nemen per e-mail contact met u op.

    Mocht u vragen hebben dan hoor ik dat graag van u.

    Wij wensen u een heel fijne dag!

    Met natuurlijke groet,

    Jeffrey

  • Ilse
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Ik ben heel blij met onze 2-persoons matrashoes van bamboe; hij is glad als satijn, zit mooi strak om het matras en blijft goed zitten. Het weefsel is heel dicht en van een mooie, zware kwaliteit en houdt zich goed in de was en de droger.
    Het zakje met leuke bamboeknopen waar de hoes in geleverd wordt past toevallig perfect om het kussentje dat ik in bed altijd tussen mijn knieën prop!
    Milieuvriendelijke materialen zijn belangrijk voor mij en dit is een goed en betaalbaar alternatief voor biologische katoen.

  • A. Jansen
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Snelle levering. Het onderlaken ligt heerlijk, echt een wereld van verschil met wat ik hiervoor had. En het droogt ook snel aan het wasrek, echt top ☺️

  • Bart Hogers
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Heerlijk zacht beddengoed en snel; geleverd!

  • Frieda
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Heerlijk, mooi en luxe beddengoed. Wat ik echt top vind is het labeltje dat de lange en de korte kant aangeeft… Ook nog eens super snel geleverd.

  • C M
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Snelle levering.

  • Paid for an adult duvet, got a baby size one
    Review voor Boomba Bamboo

    I bought and paid for a 140x200cm duvet, which was not cheap. Received a ridiculously small item that doesn’t even cover the bed of my 1 year old

    Antwoord van Boomba Bamboo

    Hi Alba,

    Bedankt voor je review.

    We hebben inmiddels via WhatsApp en e-mail contact gehad over onze fout. Helaas is er in ons magazijn een vergissing gemaakt, waardoor het verkeerde artikel naar je is verstuurd. Dit was een menselijke fout waarvoor wij onze oprechte excuses aanbieden. We vinden het erg vervelend en begrijpen goed dat dit teleurstellend voor je is.

    We hebben je aangeboden een gratis retourlabel te sturen, zodat je het product kosteloos kunt retourneren. Zodra wij jouw retour hebben ontvangen, zullen wij het aankoopbedrag direct terugstorten.

    Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

    Als je nog vragen hebt, hoor ik het graag.

    Wij wensen je een fijne dag!

    Met natuurlijke groet,
    Jeffrey
    Team Boomba Bamboo

    ----
    Hi Alba,

    Thank you for your review.

    We have since contacted you via WhatsApp and email about our mistake. Unfortunately, a mistake was made in our warehouse, which resulted in the wrong item being sent to you. This was a human error for which we sincerely apologize. We find it very annoying and understand that this is disappointing for you.

    We have offered you a free return label, so that you can return the product free of charge. As soon as we have received your return, we will immediately refund the purchase amount.

    Once again, we apologize for the inconvenience.

    If you have any questions, please let me know.

    We wish you a nice day!

    Best regards,
    Jeffrey
    Team Boomba Bamboo

  • Chrisje
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Mooie kleuren en heel zacht!

  • M van den Bor
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Prima spullen.

  • B S.
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Snel geleverd, dus top.
    Maar ik had de sloop
    apart erbij gekocht, gevolg dubbele slopen. Bij aankoop is het niet duidelijk dat de set incl sloop is.

  • W Bulthuis
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Geweldig product voor een mooie prijs. Snelle levering.


  • Suzanne van den Hoogen
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Vriendelijke en behulpzame klantenservice! Beddengoed heerlijk zacht en goede kwaliteit!

  • Romario van Tol
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Fantastische producten!

  • Ingeborgh Petri-Bezemer
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Wat een super fijn dekbed!

  • Chelsea Gillis
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Goede service!

  • Iris
    Geverifieerde klant van Boomba Bamboo

    Netjes geleverd, mooi verpakt. Lekker zacht. Besteld om het pluizen van haren tegen te gaan. Mooie zachte kleuren.