
Chokerketting.nl
-
Ingeborg Buitenhuis
Na twee weken wachten is mijn bestelling eindelijk aangekomen.
Ondanks dat ik contact heb gezocht via het contactformulier heb ik daar nooit reactie op gekregen maar op het moment dat ik een slechte review achterliet was het pakketje er in een paar dagen.
De parelketting is te lang om daadwerkelijk een choker te zijn en ook zijn de parels, naar mijn mening, te groot. De double layer choker staat niet parallel aan elkaar, de onderste “layer” is veel te lang en zit ongemakkelijk om je nek heen.
En als laatste heb ik een feather choker versie B, waarvan het hangertje redelijk groot is.
Verder is de kwaliteit oké, de kettingen zijn ook niet heel duur.
Wel is de parelketting de 14,95 zeker niet waard om ervoor te betalen. -
Rikki Van Elteren
Snelle levering, leuke en fijne chokers!
-
Hoe beoordeel je Chokerketting.nl?
-
Ingrid van Velzen
Snelle keurige brievenbus levering, leuke ketting, helemaal blij!
-
Niels
Goed!
-
Wout
Snelle goede service.
-
Amy van der Weerden
Goede, snelle levering, precies zoals op de website
-
Mirjam
Snelle levering en goede kwaliteit
-
E
Voor deze prijzen klinkt "Volgende dag in huis" te mooi om waar te zijn, dus ik verwachtte al niet sneller dan een week. Uiteindelijk na 3 weken bestelling nooit ontvangen. Mailtje gestuurd en kreeg een "Wij hebben het gewoon verzonden, klopt dit adres wel?"
Na aan te geven dat mijn adres klopt maar ik niks gehad heb, nooit meer reactie gehad.
Gelukkig met Paypal betaald dus geld terug gekregen.Antwoord van Chokerketting.nlJe hebt besteld op 3 november en je vroeg op 9 november waar de bestelling bleef, dat zijn in principe maar 4 werkdagen, niet 3 weken. We vroegen je het adres te verifiëren en hebben daar geen reactie meer op gehad dus we zijn er toen vanuit gegaan dat je de bestelling alsnog binnen hebt gekregen. Helaas verdwijnt of vertraagt er af en toe weleens wat bij de brievenbuspost van PostNL.
-
Charlotte
Snel geleverd!
-
Michelle
Prima, snelle afhandeling en bezorging zoals verwacht.
Geen klantenservice nodig gehad. -
Suzanne
Overzichtelijke website. Snelle levering en duidelijke, informatieve mail hierover.
-
Leo Knops
Snelle ,goede service!
-
Angelique Blijleven
Was niet dezelfde dag verzonden maar wel voor 17 uur besteld. Waren ook niet bereikbaar toen ik belde. Steeds gelijk voicemail. Ingesproken maar werd niet teruggebeld. Mail gestuurd en uiteindelijk krijg ik snachts mail terug dat het is verzonden. Maar geen excuus
-
Mariska Klink
Super service
-
Jos van Kaam
Leuke Chokerketting aangeschaft. Komt goed overeen met het plaatje op de site.
-
Gretel Martinez Oro
Ik heb nog steeds niet ontvangen en maandag besteld
-
Angela
Producten uiteindelijk ontvangen het ziet er goed uit ben er erg blij mee. Goede klantenservice.
-
Anja Smits
Snelle service
-
Sabine Kleissen
Goede ervaringen tot nu toe.
-
Rosalie van Lambalgen
Snelle levering en blij met kettingen!