Clary
Vakmanschap & Liefde sinds 1991. Ontdek onze bijzondere collectie zilver en goud. Elk sieraad wordt in ons eigen atelier met zorg gecontroleerd, zodat jij zorgeloos geniet van kwaliteit. Ons kleine team staat voor je klaar met eerlijk advies en passie.
9,9
19 klantbeoordelingen
Beoordelingen verzameld via WebwinkelKeur
Filter 11 reviews verzameld via WebwinkelKeur - 10 met beschrijving

Aantal sterren

Beschrijving

  • Siep
    Geverifieerde klant van Clary

    Heb al meerdere sieraden gekocht bij Clary en ben heel tevreden met de Goede kwaliteit.
    Service is fantastisch!
    Daarbij kan Clary ook nog eens prachtige ontwerpen op maat maken.

  • Colin Slag
    Geverifieerde klant van Clary

    Goed geholpen, top service!

  • Hoe beoordeel je Clary?

    Hoe beoordeel je deze webwinkel?
     
  • Harriet Prins
    Geverifieerde klant van Clary

    Ik zag de mooie website van Juwelier Clary en besloot een afspraak te maken om een paar van mijn eigen sieraden te laten repareren. Tot mijn verrassing kon ik direct terecht. Clary heeft de sieraden vakkundig gerepareerd.
    Daarnaast gaf ze mij goed en eerlijk advies bij de aanschaf van een nieuw collier, waar ik via de website nog twee mooie hangers bij zocht.
    Al met al ben ik super tevreden: zowel over de reparatie van mijn sieraden, de nieuwe ketting met hangers en het fijne contact. Zeker een aanrader! Leuk vond ik dat zoon Jens de sieraden persoonlijk bij mij thuis heeft bezorgd.

  • Marije Linders
    Geverifieerde klant van Clary

    Ze staan bij Juwelier Clary altijd voor je klaar om mee te denken over een cadeau en wat past bij welk persoon. Hele fijne ervaring gehad!

  • Geraldine
    Review voor Clary

    Goed en fijn contact gehad via de app daarna kon ik de hanger live zien en passen. Heel blij mee en erg tevreden over de service die ze geven.

  • angelike trutmans-brugman
    Geverifieerde klant van Clary

    ze zijn prachtig

  • Myrthe
    Review voor Clary

    Prachtige oorbellen gekocht met een 14-karaats geel gouden randje!

    Daarnaast werd ik ontzettend goed geholpen er wordt geluisterd naar wat je mooi vind en er wordt altijd de tijd genomen om het sieraad in de puntjes uit te zoeken of te ontwerpen zodat het passend bij je is.

    Dankjewel Clary voor de ontzettend goede service!

  • Stan Niemeijer
    Review voor Clary

    Ik heb bij Clary een zilveren ketting met bijpassende armband gekocht en ben supertevreden! De kwaliteit is uitstekend en de service was erg vriendelijk en behulpzaam. Zeker een aanrader!

  • Ans Belderok-Bosch
    Review voor Clary

    Goede prijs/kwaliteit verhouding, prima service en vakbekwame, vriendelijke, eerlijke begeleiding, ben al ruim 30 jaar Clary klant, zowel mijn partner als ikzelf dragen met veel genoegen haar sieraden. Zij staat altijd klaar voor de klant.

  • Marije Linders
    Review voor Clary

    Ik draag nu al 4 jaar een eigen ontwerp van Clary met heel veel liefde en plezier. Het is een ketting met een hanger van een berg, waar ik enorm veel liefde voor heb. Ik blijf er complimentjes over krijgen, omdat die zo uniek is en zo goed bij mij past. Dankjewel Clary.