
Loofy's
-
Bianca
Waren wat problemen met de levering maar dit is snel opgelost.
Producten zijn mooi verpakt en hoop hier een hoop plezier van te hebben.Antwoord van Loofy'sHoi Bianca, wat goed dat je via deze weg contact opneemt. Wij hebben herhaaldelijke keren ook contact met jou proberen op te nemen en komen er nu achter dat ons systeem een fout heeft waardoor de gegevens niet volledig overkwamen. Helaas! Het goede nieuws is wel dat we vandaag jouw order alsnog hebben kunnen versturen.
Groetjes Dorien -
Anita den Hartog
Snel geleverd, mooie producten
-
Hoe beoordeel je Loofy's?
-
Bryan van den Beld
Altijd weer goede service!
-
Annelies
Snelle levering, leuk ingepakt!
-
Nicole Overbeeke
Ik weet nog niet hoe de producten zijn, maar niet beloven als je voor 4 besteld dat het de volgende dag geleverd word, en dit niet kunt nakomen. Vrijdag besteld. Ruim voor 4 uur. En wordt pas maandag op de bus gedaan. En nog niet zeker dat het dinsdag geleverd wordt.
Antwoord van Loofy'sHe hoi Nicole, Bedankt voor je feedback. Wij versturen alles dat voor 16 uur binnenkort diezelfde dag nog uit. Het kan voorkomen dat in de periode van veel post drukte, zoals in deze december maand, dat PostNL het pas later inscant. Ik ben bang dat dit bij jou is gebeurd. Ik ga er even voor je achteraan en laat je dit persoonlijk even weten. Groetjes Dorien
-
Marlies
Heel mooi product, ik ben er erg blij mee en bovendien milieuvriendelijk
-
Klaske Prose
Super snel en mooi door de brievenbus
-
Doortje
Verpakking past door de brievenbus en is helemaal éko oké
-
Anita den Hartog
Mooie producten, ruiken heerlijk, snel geleverd
-
Marie Civikov
Snelle bezorging, lekkere haarzeep!
-
Ank strampel
Snelle levering en snelle beantwoording van mijn bestelling
-
Marloes van den Bos
Top service, fijne producten
-
Marian Ansing
Super snelle levering!
-
Alice Zelhorst
Kon de volgende dag al de bestelling ophalen!
Heerlijk geurende zeep en zacht voor de huid! -
Pimm Helena Hilgeman Grooten
Goede service prima product liefdevol verzorgd
-
Gitty de Groot
Al meerdere keren besteld! Altijd goed!! Fijne producten
-
Johanna Jorritsma
Snelle levering en mooie kadoverpakking
-
I. ter Haar
Leuke unieke cadeautjes. En op tijd geleverd.
-
Nina van der Hoek
Mooie producten en vlotte levering!
-
Atty Poelma
Snelle levering en leuk persoonlijk kaartje