
PersonalSurprise
-
Joelca Hilverda
Kwaliteit,
-
Ctm Lelie
Aan de verwachting voldaan.
-
Hoe beoordeel je PersonalSurprise?
-
Bianca de Boer
wederom een prachtige borrelplank cadeau gedaan, deze keer met een log erop.
-
Angela
Veel opties bij het creëren, snel ontvangen en mooie kwaliteit. De ontvanger is er blij mee :)
-
Rene Manders
Topbedrijf; Lindy denkt altijd mee in oplossingen en is enorm klantvriendelijk.
-
lexi colin
Super gave en mooie producten. Ook van goede kwaliteit en hele goede klantenservice.
-
Nancy Ruijten
super service en meedenkend. Mijn ontwerp bleek niet optimaal en voordat het gegraveerd werd is er contact opgenomen door personalsurprise en meegedacht hoe dit verbeterd kon worden.
-
Richard Heino
Goede prijs, snelle levering en mooie kwaliteit.
-
Zanden
2 vergelijkbare planken met gravering besteld. 1 was goed, zag er mooi uit. De andere was een stuk minder diep gegraveerd (nauwelijks voelbaar) en was dus op bepaalde stukken minder goed zichtbaar. Klantenservice hierover gecontracteerd via contactformulier maar geen reactie meer op gehad. Had m.i. voorkomen kunnen worden als ze zelf even controleren na graveren. Dus al met al niet zo'n goede ervaring.
Antwoord van PersonalSurpriseGoedemorgen,
Ik heb uw contactformulier bericht gevonden in onze spambox. Onze oprechte excuses, wij gaan er direct op antwoorden.
Met vriendelijke groet,
Team PersonalSurprise -
Joey van den Berg
Geleverd zoals verwacht, het op maat gemaakt wijnkist met eigen ontwerp was echt super!! De gegraveerde glazen waren ook super gelukt! Mocht ik in de toekomst nog iets laten doen weet ik waar ik moet zijn!
-
Bas Broeders
Snelle service en mooie planken!
-
Miriam Frijns Smit
Snelle levering, netjes gegraveerd, alleen jammer dat het niet in een doosje zit.
-
Saskia
Snelle service, ziet er precies uit zoals je bestelt. Leuk ingepakt.
-
Ilse
Mooie plank
-
Ea
Goed en mooi item, mooi gegraveerd, geweldig kado
-
Nora
Heel mooi geworden en snelle levering.
-
Inti van Ginneken
Ik vond het goed dat ik van tevoren werd gecontacteerd voor bevestiging van de print. Goede service!
-
Ricardo
Fijne website waar ik makkelijk een mooi ontwerp kon maken en laten graveren. Snel geleverd en mooi verpakt.
-
Judith de Jong
Hele fijne service! Erg klantvriendelijk! Mooi product ontvangen ook, erg tevreden!
-
Chantal
Snel geleverd, netjes verpakt. Geen personal touch met een kaartje ofzo.
Wel prijzige wijnkist met glas en dan nog zonder wijn. Gravering in het glas heel klein en niet heel goed leesbaar