Wat een ontzettend fijn betrouwbaar en erg vriendelijk bedrijf. Via de telefoon besteld een prachtige Vechio duo toon elektrische scooter. En omdat het het laatste exemplaar was een mooie korting gekregen. De scooter heb ik vandaag mogen ontvangen is nog vele malen mooier dan op de fotos. Hij rijdt top!!!! Absoluut een aanrader, zowel bedrijf als scooter!!!
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2021
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees ons beleid en de voorwaarden.
- Bibi
- Ralph
Deze review heeft Retelli inmiddels meer dan dik verdiend. Op 20 november jongstleden kocht ik bij Retelli een scootmobiel, de Conforto. Helaas bleek er na levering een klein productiefoutje te zijn ontstaan. Omdat ik ver weg woon, had ik niet echt de optie om dit 1-op-1 te laten zien. Via WhatsApp werd het daardoor ook wat lastiger om alles goed over te brengen. In die periode verloor ikzelf helaas mijn geduld. Nadat het van mijn kant weer bedaard was, heeft Retelli zich echt van de beste kant laten zien. Zie mijn Google review voor het hele verhaal. Retelli, bedankt!
Hoe zou je Retelli beoordelen?
- Frank
Als voormalig politie man kan ik deze Retelli Conforto scootmobiel van harte aanbevelen. Hij is snel, erg stil en trekt snel op. Een goed doordachte scootmobiel. Met name de unieke wielophanging/achteras maakt dat de Retelli Conforto soepel en eenvoudig door de bochten heen gaat, ZONDER het gevoel te hebben dat je omvalt. Je zweeft met de Conforto letterlijk over de weg. De fysiotherapeut waar ik onder behandeling ben, heeft er inmiddels zijn ronde op gedaan.. met volle tevredenheid en onder diepe indruk achterlatend. Hij zal ook de conforto adviseren aan zijn patiënten. Kortom erg tevreden
- Peter
Sinds een maand of twee een Retelli conforto gekocht naast mijn andere scootmobie van zeer hoge kwaliteit. De Retteli stuurt zeer strak en zuiver. Je hebt nooit het gevoel dat er iets niet spoort. Ik heb een laag windscherm en topkoffer er op gemonteerd en een grote accu. De enige unieke verbetering zou een app zijn die even waarschuwd als je de 8 ampere lader er af kunt halen omdat hij vol is. Maar ik geloof dat, dat een unicum zou zijn in electeisch scootmobielland. Ik blijf wel altijd tot 31 km per uur rijden. Maar mensen. Doe altijd een goedgekeurde helm op.
- Piet Elburg
Geweldig bedrijf. Prijs / kwaliteit is super. Zeer tevreden. Twijfel niet als je daar wil kopen 👍 een dikke 10
- Arjan Sleijster
Ruud is een Goede verkoper