SOS Naamplaatje
-
Martin van de Mortel
snel geleverd
-
Simon Kooij
Prima afgewerkt, iets langere ketting zou ideaal zijn om het over je hoofd te kunnen doen i.p.v. steeds te moeten los en vastmaken. Heb e.e.a. niet elke dag om.
-
Hoe beoordeel je SOS Naamplaatje?
-
L. van Kampen
Makkelijk bestellen. Snelle levering.
-
J. Tahapary
Snel
-
Kees
Snelle levering, prima plaatje.
-
Mohamed Jaouhary
Het bestelde product kwam door de bezorgdienst iets later aan dan gewenst, maar dit is door Sos Naamplaatjes super goed en netjes opgelost.
Eerder had ik uit boosheid een negatieve review geplaatst, maar dat was handelen uit emotie. Alles is inmiddels opgelost en ik ben erg tevreden. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ -
Harry van Rijn
Levering was correct en snel. Helaas gaat de ketting al snel roesten. Ik kan mijn oude ketting nog gebruiken maar dat moet echt beter.
-
Joyce Ezinga
Tekst op plaatje was niet aansluitend. Plastic randje ging al kapot voordat het om het plaatje zat. Zal niet meer bij jullie bestellen.
-
Peter van Trappen
Prima plaatje! S'avonds besteld en volgende dag in de bus.
-
Maaike
Snel verzonden en in goede staat. Jammer dat we de naam van onze dochter niet helemaal kunnen uitschrijven ivm beperkt aantal tekens die achter elkaar gebruikt mogen worden.
Voor de rest blij met het resultaat. -
B. Dekker
Fijn contact met het bedrijf. De naamplaatjes zien er ook goed uit. Ik hoop dat ze lang mee zullen gaan.
Aanbevolen! -
Marco Bliek
prima verlopen
-
Mirian Klassen
Snel bij de bestelling
-
Martin .M
Kwaliteit voor een bescheiden prijs. Zeer content.
-
Alex Schaap
Als op de foto. Geen superkwaliteit voor die prijs.
-
Jaap Nieuwenhuijse
Snelle levering en ziet eruit zoals beloofd. De rubber randjes zijn wat dun en scheuren snel.
-
Patricia Vries
Goed en snel.
-
Margriet
Snel netjes en handig
-
Anoniem
Besteld op tijd zodat ketting volg werkdag wordt verstuurd en direct betaald. Bevestiging order gehad via mail. SOS ketting is niet geleverd zoals beloofd op site dat dit de dag erna verzonden wordt. Na betaling niets meer vernomen. Op nog een mail wordt niet gereageerd en niet bereikbaar op het tel nr op de site. Er wordt niet opgenomen. Kortom; opgelicht. Wil geld terug. Webwinkel bedankte mij voor de review en wenste mij plezier met de aankoop. Welke aankoop? Nogmaals niets ontvangen! Update: inmiddels ontvangen met excuus. Tip voor hen: zet duidelijk je openingstijden op je website dat je niet in t weekend bereikbaar bent. En dat er ook geen bericht kan worden ingesproken en dat er niemand aanwezig is in t weekend. Ook de garantie dag later op post is niet gegarandeerd, niet erg maar zet er dan n extra notificatie bij dat de verwachting niet altijd behaald kan worden.
Antwoord van SOS NaamplaatjeBeste anoniem,
Wij vinden het heel jammer en vervelend dat u het zo heeft ervaren. U heeft op zaterdag gebeld, direct daarna een berichtje gestuurd en direct dáárna een negatieve review geschreven. Weinig ruimte om u een antwoord te geven, want op zaterdag en zondag zijn we gesloten.
In een e-mail heb ik uitleg aan u gegeven en helaas overkomen onvoorziene omstandigheden ook ons. Net zoals PostNL waar wij afhankelijk van zijn. Uw bestelling is verwerkt en verzonden. Excuses als dit een dag later is.
Hopelijk bent u gerustgesteld. Wij streven naar tevreden klanten en doen daar ons best voor.
Met vriendelijke groet,
Team SOS Naamplaatje -
Monique Schuckman
Makkelijke bestelling en snelle correcte levering