
Safe Age
-
BRINGME Lucien Van Durme
Zeer goede service.
Top -
Meindert Van de Wal
Mooi product, voor een mooie prijs
-
Theo Nederstigt
Ik heb een loep besteld met verlichting. Een erge praktische want we hebben er al zo een. We krijgen echter de batterijhouder niet open. Onze oude handen zijn daar niet sterk genoeg voor vrees is. We wachten nu op bezoek van een van onze zonen om de batterijen even te plaatsen. Jammer hoor.
-
ria degraafvan helden
Ben er erg blij mee
-
Jan
GOED STABIEL STOELTJE
-
winny slikboer
lekker om op te zitten !!
-
j.p. haalebos
snel de bestelling verwerkt en snel bezorgd! Bravo
-
Wiel Heller
prima kwaliteit van besteld product; snel en correct geleverd.
-
Walter
Zitkussen kwam overeen met de omschrijving zoals die op de website stond, zeer snel in huis, zitkussen is van prima kwaliteit en een aanrader voor mensen die lang moeten zitten.
-
Berry Wolf
Correcte en snelle levering
-
Wilma Bloks
Zeer snelle levering
-
Anna de Graaf
Goede kwaliteit en snelle levering
-
J Bie
Mijn rollator is helaas niet wat ik heb gehoopt loopt niet zo lekker had er graag n betere beschrijving bij gehadhoe hij in elkaar moest mijn oude liep prettiger helaas
-
Ruth Andres
ben er heel tevreden mee
-
janke Leroij
Produkt voldoet volledig aan de verwachtingen. Alleen de handleiding is heel erg klein en onduidelijk voor brildragers.
-
Yvonne Root
Snelle levering. Prima product.
-
Jola van der Vliet
Snel geleverd telefonisch netjes te woord gestaan
-
Leo den Os
Ik kwam bij dit bedrijf via zoeken op Bol.com. Wat me verbaasde is dat ze op hun eigen website een stuk minder vragen voor hetzelfde artikel als bij Bol.
Maar nu de bestelling. Die was vlot, netjes geleverd en snel in elkaar te zetten. Hij is zeer stevig en voldoet aan de verwachtingen. -
Willem Bisschop
Kompleet,in goede staat en op tijd geleverd.
-
H.j.b. Ekker
Mooi product