
Sfeer & Scent
-
Marleen Zuijderduijn
Goed bestelproces en afwikkeling!
-
Marleen Philips
Snelle levering, vriendelijke klantenservice, goed verpakt.
-
Hoe beoordeel je Sfeer & Scent?
-
Maaike Stam
Fantastische service bij een pijnlijk moment
-
Janneke
Alles snel en netjes verstuurd en keurig op orde!
-
Tony Parr
Good choice but a little on the expensive side. Good delivery service
-
Dirk De Vuyst
Vlotte levering,juiste kostprijs
-
Chris Ong
Supersnelle levering, op het nippertje besteld voor Kerst en toch op tijd afgeleverd!
-
Jenny Kouer
Alles goed ontvangen en snel.
-
Mickey Spitters
Goede service
-
Luc D'hooge
WYSIWYG
-
NIna
Goede service met vriendelijk personeel. Het ging vanaf onze kant even niet goed met de betaling en dat werdt goed opgenomen. Fantastische producten, bestel hier zeker vaker.
-
Mirjam van Drunen
Goede service.
-
Mellanie Bredewoud
Veel keuze! Goede en snelle bezorging.
-
SV
goed verpakt
-
anneke keuzenkamp
2 prachtige ontbijtborden van greengate
Antwoord van Sfeer & ScentDank je wel voor je mooie review Anneke. Veel plezier met de bordjes. Groetjes Margriet
-
J Breemer
Was wel een dag later
Antwoord van Sfeer & ScentBedankt voor uw mooie review. Het is inderdaad jammer dat PostNL rond deze tijd veel vertragingen heeft. Groetjes Margriet
-
T.C.
Bestelling gedaan op vrijdag 18 november, verzonden op maandag 21 november, ontvangen op woensdag 23 november. Snelle verzending, netjes een mail gekregen met track & trace en alle spulletjes waren goed ingepakt en beschermd met schuim (er zaten ook wat breekbare dingen tussen). Sfeer & Scent was ook nog eens de voordeligste en had een groter assortiment van de Wrendale items die ik zocht dan de meeste andere webshops. Ook nog een gratis zeepje gekregen bij de bestelling. Helemaal top!!
Antwoord van Sfeer & ScentDank je wel voor de mooie review. Veel plezier met de spulletjes en misschien tot snel weer. Groetjes Margriet
-
Karen van der Zande-Loos
Goede communicatie over de levering. Een extra presentje als verrassing. Leuk! En de prijs was opvallend laag vergeleken met andere winkels.
Antwoord van Sfeer & ScentDank je wel voor de mooie review Karen. Groetjes Margriet
-
Laura Schneider
Sehr schnelle Lieferung nach Deutschland, tolle Ware , ich werde wieder bestellen :)
Antwoord van Sfeer & ScentVielen Dank für die schöne Rezension. Liebe Grüßen Margriet
-
Sybrich
Bestelling was verkeerd geleverd, 1 van de artikelen was niet wat ik had besteld. Vervolgens gelijk contact opgenomen, zelfde dag reactie gekregen en een foto van het verkeerde product aangeleverd. Daarna een week gewacht, opnieuw zelf een mail gestuurd om een update te krijgen. In de reactie van het bedrijf stond in essentie dat ik een leugenaar was en dat het systeem wat zij hanteren (tellen met de hand en zelf etiketten lezen) echt niet fout kon gaan en dat zij het goede product hadden opgestuurd. Ik heb daar weer op gereageerd dat ik het niet eens ben met de bestelling want ik heb het verkeerde product ontvangen. Vervolgens geen reactie meer gekregen en ik kan mijn bestelling ook niet meer terug sturen want door het late reageren van het bedrijf is de retour periode verstreken. Opgesomd, bedrijf is niet klant vriendelijk en heeft volgens mij nog nooit het begrip "Klanten service" opgezocht in het woordenboek. Niet hier bestellen!
Antwoord van Sfeer & ScentHallo Sybrich, jammer dat wij er niet uit zijn gekomen. Toch blijf ik bij het besluit. U heeft een foto van het mini kaarsje die u heeft besteld als bewijs aangeleverd, echter het "verkeerd" geleverde artikel is al sinds maanden bij ons uitverkocht. Deze kunnen wij niet hebben verstuurd. Daarnaast heb ik u uitgelegd, dat van alle bestellingen een foto gemaakt wordt voordat deze wordt verzonden, hieruit blijkt dat de juiste artikelen zijn verzonden. Ook hebben wij de voorraad geraadpleegd en deze blijkt te kloppen. Wellicht vergist u zich met een bestelling bij een ander bedrijf?