
Studio Ins & Outs
-
Anneke Kuipers
Ontzettend blij met mijn aankoop bij Studio Ins en Outs. Elke keer een feest om het uit te pakken.
-
Edit van der Sande
Snel verzonden, goed geinformeerd toen er vertraging was bij PostNL en prachtige producten. Ik ben fan!
-
Hoe beoordeel je Studio Ins & Outs?
-
Sandra Wiarda
Altijd een feestje om de bestelling uit te pakken, en ermee aan de slag te gaan. 🥰
-
Kreadoe beurs bezoeker
Weinig voor je geld. Slechts een papiertje met foto. Weinig workshop. Weinig scrapbook spulletjes aanwezig
-
Mirjam Dekker
Mooie, veelzijdige producten, Ik heb weleens andere merken gehad maar dat werkt toch niet voor mij. Het papier is dan te dik of werkt niet fijn. Sio heeft een veelzijdigheid aan papier etc. Matcht ook goed met elkaar, Je kun zelfs meerder collecties combineren. Altijd een feestje om een pakketje te ontvangen
-
Ineke
Bestelling meer dan een week geleden geplaatst, blijft maar op niet overgedragen aan.post nl staan. Gebeld, 2x gemaild en helaas geen reactie.. jammer
Lijkt er op dat het pakketje per ongeluk nooit verstuurd is..
uiteindelijk na het posten van deze revieuw wel beweging.. dus cijfer van 1 naar 3 aangepast , echter nooit een reactie gehad op mijn mails.Antwoord van Studio Ins & OutsHi Ineke,
Je bestelling is conform de levertijd overgedragen aan PostNL maar er bleek een storing te zijn waardoor het pakketje is blijven hangen op het afgeefpunt. Helaas hebben ze verzuimd mij hierover te informeren. Je mailtjes zijn helaas niet bij mij binnengekomen, anders had ik uiteraard actie ondernomen! Gelukkig is het inmiddels wel aangekomen.
Groetjes Irene -
Stephanie Deschrijver
Snelle levering, bij vragen heel snel antwoord, goeie service
-
Edit van der Sande
Super persoonlijke service. Ik had allerlei vragen die niet in de webshop stonden en niks was te gek. Prachtige producten als resultaat. De doos was een feestje om uit te pakken en mijn handen jeuken om hiermee aan de slag te gaan.
-
Marlou Van Burgsteden
Bij post nl was er storing waardoor het langer duurde dan verwacht. SIO reageerde snel en heeft uitgezocht wat de oorzaak was dat het pakketje bleef staan op nog niet afgeleverd bij post nl.
Bij de levering miste vervolgens 1 ding van de bestelling. Dit heeft ze nog nagestuurd zonder problemen. -
Greetje
Het werken met de materialen geeft een prachtig accent om een fotoboek te maken
-
Willeke Scheel
Snel bezorgd Top!
-
Mirjam Dekker
Mooie producten , leuke prijzen, Goede, snelle levering en service
-
Sandra Wiarda
Altijd weer een feestje als dit binnen komt. Helemaal blij weer.
-
Manon Wijshoff
Snelle levering, netjes en leuk verpakt.
-
Saskia B
Altijd goeie service en mooie spullen.
Elke keer weer leuk om het pakketje binnen te krijgen en erna natuurlijk mee aan de slag te kunnen. -
Marloes Poldervaart
Weer een mooi pakket besteld bij Irene! Superblij mee en ik kan weer lekker door met mijn jaarboek! Snelle levering, en het voelt altijd als een cadeautje voor mezelf, zo leuk is het iedere keer ingepakt 🤩🎁
-
Edit van der Sande
Fantastische producten. Topservice, kon nog dingen aanpassen die niet eens op de website staan. Wat fijn om te merken dat de eigenaresse hart voor haar zaak, producten en klanten heeft. Al jaren klant hier en blijf ik.
-
Maaike
Geweldige service, prachtige boeken en leuke collecties. Stickers en papier zijn van goede kwaliteit en alles blijft heel erg mooi!
-
Michelle
Snelle levering en altijd een feestje om uit te pakken!!
-
Sanne Teijen
Goede service en echt leuke spulletjes