Goedgekeurd

Lid van WebwinkelKeur sinds 2017


  • Regelmatige monitoring
  • Duidelijke voorwaarden
  • Klachtenbeheer
  • Echte ondernemer

WebwinkelKeur Reviews

WebwinkelKeur
Filter reviews op score
Unbound XR heeft 190 5 ster reviews 190
Unbound XR heeft 24 4 ster reviews 24
Unbound XR heeft 3 3 ster reviews 3
Unbound XR heeft 2 2 ster reviews 2
Unbound XR heeft 18 1 ster reviews 18

Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.

  1. Giancarlo

    Beste lezers, Enkele maanden geleden kocht ik bij Unbound de pc UNBPC003, en ik ben nog steeds zeer tevreden over de kwaliteit en prestaties. Kelvin leverde uitstekend werk. De pc was zorgvuldig verpakt met genummerde, precies gesneden beschermstukken, waardoor alle componenten, zelfs de grote grafische kaart perfect vast zaten tijdens het transport. Intern is de afwerking eveneens prachtig, netjes weggewerkte kabels en een strak uitzicht door de glazen behuizing. De prestaties zijn top en de beeldkwaliteit in games is indrukwekkend. Wie het budget heeft. deze pc is absoluut een aanrader.

  2. Matt

    Zeer snelle verwerking, goed contact met de service, bijzondere dank aan Daniel. De kwaliteit is wat je verwacht. We hebben nu al drie keer binnen twee weken besteld en het gaat goed. Hoewel, de derde bestelling is nog onderweg, maar dat zal zeker ook goedkomen. Goede klantenservice, goede prijzen en snel.

    Vertaald met AI
  3. Hoe zou je Unbound XR beoordelen?

  4. Michet

    bedrijf zeer serieus, ik beveel aan voor 100%. bestelling geplaatst op zondag, verzonden op maandag en indrukwekkend ontvangen op woensdag in de provincie in het midden van Frankrijk.

    Vertaald met AI
  5. Kura

    Ik wacht nog op het pakket, laten we zien hoe de beoordeling aan het einde eruitziet.

    Vertaald met AI
  6. Ralf

    Lange gewacht Tja, waar moet ik beginnen. Ik heb nu goed 2 maanden op de goederen gewacht en ze eindelijk ontvangen. Wie was de schuldige... de verzender DPD, de goederen gingen TWEE KEER retour naar UNBOUND. DPD (chauffeur) was niet in staat om het pakket aan mij of een PICKUP SHOP te leveren, zoals gezegd, twee keer... De support van UNBOUND, in het bijzonder Cas Bluyssen, was zeer behulpzaam en altijd bezig om het pakket bij mij te krijgen. Hartelijk dank. Daarom geef ik 5 sterren aan Unbound en de support. Vriendelijke groeten, Ralf W.

    Vertaald met AI
  7. P.B

    Eerst de goede dingen: over het algemeen krijg je waar je voor betaalt en de prijzen zijn acceptabel. Nu krijg je echter waar je voor betaalt, maar WANNEER is ter discussie. Wees voorbereid om MAANDEN te wachten op zelfs maar trackers en banden, aangezien de "op voorraad" status op de website meer een kansspel is, afhankelijk van of iemand dat recentelijk heeft bijgewerkt. Elke bestelling tot nu toe is een rommel geweest van tegenstrijdige standaardantwoorden van de klantenservice en wachten. Voor het hele Quest Pro-pakket zou ik op dit moment liever een negatief aantal sterren geven. Al met al, betaal die paar euro's en wachtijd en importeer de spullen zelf.

    Vertaald met AI