
Van Beton
-
Stefanie Van Honk
Bezorging duurde helaas wat lang door hemelvaart en was nirt gecommuniceerd dat ze paar dagen dicht waren. Maar eindresultaat mag er zijn!
Antwoord van Van BetonDankjewel voor je eerlijke review! Je hebt helemaal gelijk, het had duidelijker gecommuniceerd moeten worden dat we rond Hemelvaart een paar dagen gesloten waren. Onze excuses daarvoor.
We zijn in ieder geval heel blij om te horen dat je tevreden bent met het eindresultaat! Mocht je in de toekomst nog vragen hebben of iets nodig hebben, laat het vooral weten. -
Mau
Goede service in de vorm van advies en communicatie. Mineral paint verf mooi kwaliteitsproduct en waardig alternatief voor betoncire, zeker als je net iets anders wil en niet de hoofdprijs wil/kan betalen
Antwoord van Van BetonBedankt voor je mooie woorden! Fijn om te horen dat je onze service en mineral paint zo waardeert. Het is inderdaad een prachtig en toegankelijk alternatief voor beton ciré – ideaal als je nét iets unieks zoekt. Veel plezier ermee!
-
Hoe beoordeel je Van Beton?
-
Lois van Dooremolen
Prachtige producten, kleuren en kwaliteit!
Antwoord van Van BetonSuper bedankt voor je fijne review! Blij te horen dat alles naar wens is!
-
Danny
Goede service, ik werd goed geholpen en Hilde denkt ook mee.
Antwoord van Van BetonDankjewel voor je mooie review! Fijn om te horen dat je zo goed geholpen bent en dat je tevreden bent over onze service!
-
Nora
Duidelijk, vlotte levering en heel fijn product
Antwoord van Van BetonBedankt voor je mooie review! Fijn om te horen dat je tevreden bent!
-
Rosalie Van de Groep
Prettig & mooi product! Snel verzonden alleen hadden we geen track&trace gehad dus dat was iets minder handig.. gelukkig was ik thuis bij aflevering van het pakket
Antwoord van Van BetonBedankt voor je mooie review! Fijn om te horen dat je tevreden bent met het product en de snelle verzending.
Wat betreft de track & trace: deze wordt automatisch verzonden, maar kan soms in de spambox belanden. Helaas hebben wij hier geen invloed op. Gelukkig was je thuis bij de bezorging!
Nog veel plezier met het product en hopelijk tot een volgende keer! -
marvin Van Etten
Sterke verf en snel aan te brengen. levering ook super snel.
Dus zeer te VredenAntwoord van Van BetonBedankt voor je positieve review! Fijn om te horen dat de verf goed is bevallen en de levering snel is gegaan!
-
Marja Haringa
Snelle levering van de stalen, mooie kleuren, maar weet nog niet wat het in gebruik doet.
-
Dennis Claus
Snelle levering, heel goede verf!
-
Bert Boon
Bestelling was verkeerd geleverd, maar geen probleem ze hebben het gelijk opgelost top!
-
Anne
Ik had nog wat vragen en kreeg snel vakkundig advies via de app, erg fijn. Na de bestelling waren de producten zo geleverd. Ben ook enthousiast over het eindresultaat
Antwoord van Van BetonBedankt voor deze mooie review! Fijn om te horen dat onze service en producten naar wens zijn geweest. We wensen je veel plezier met het eindresultaat en staan graag voor je klaar mocht je in de toekomst nog vragen hebben!
-
Y Van de Ruit
Snelle levering, wacht nog op 1 fles die nagestuurd zou worden. Ga er va uit dat dit binnenkort wordt geregeld.
Antwoord van Van BetonOnze excuses dat je nog even moet wachten op de laatste fles. Door leveringsproblemen heeft dit helaas wat vertraging opgelopen, maar we zorgen er uiteraard voor dat dit zo snel mogelijk wordt nagestuurd. We waarderen je geduld enorm en doen ons uiterste best om het snel te regelen.
Nogmaals dank voor je begrip en vertrouwen in ons. We hopen dat je volop geniet van de producten en we staan altijd voor je klaar als je nog vragen hebt! -
Henny Bond
Mooie kleuren en mooi rustig effect
-
sta
stukadoorsbedrijf Bouthoorn
-
Bart Laurens
Zeer leuke verf om mee te schilderen. Ook per mail krijg je snel en duidelijk antwoord.
Antwoord van Van BetonWat ontzettend leuk om te horen dat je zo tevreden bent met onze verf en service! We vinden het geweldig dat je zo enthousiast bent over het schilderen met onze producten.
Als je in de toekomst nog vragen hebt of een nieuw project wilt starten, horen we het graag. Veel plezier met je mooie resultaten! -
Judith Neyens
Hele fijne service en prachtige verf!
Antwoord van Van BetonBedankt voor je mooie review! Wat fijn om te horen dat je tevreden bent met onze service én onze verf. We hopen dat je volop geniet van het eindresultaat! 😊
-
Lise
.....
-
Merel Pappaert
Super goed dekkende verf! Super mooi resultaat! Heel tevreden
-
Wesley Van Dyck
Heel mooie service! Alsook fantastisch verf zowel in gebruik als in resultaat!
Antwoord van Van BetonHartelijk dank voor je prachtige review! Wat fijn om te horen dat je zo tevreden bent met onze service en verf. Veel plezier met het eindresultaat!
-
Stan Roof
Mooi resultaat
Antwoord van Van BetonDank je wel! Fijn om te horen dat je tevreden bent met het resultaat.