
Vliegen-gordijn.nl
Lidmaatschap geannuleerd
Lidmaatschap per 27-02-2024 stopgezet
-
Jos van der Veer
Goede service en goede kwaliteit vlieggordijn
-
M. J. Steenstra
Levering had wel wat sneller gemogen.
-
Marjan
Super snelle levering...
-
Wilma Baumann
snelle aflevering
-
johan stiphout
produkt voldeed niet aan verwachting, vliegen gewoon erdoor de (kraken) e grote opening
inmiddels andere gekocht -
Herman
Goed product en snelle levering.
-
Heidi Luijbregts-Keijzer
Prima product, netjes verpakt en snel geleverd.
-
Lilian
Mooi materiaal en een hele snelle levering. Precies de kleur die aangegeven word op de site.
-
Adrie Kuling
Snelle levering. Goed produkt. Al eerder besteld. Die hangt nu bij onze dochter en woj een nieuwe
-
Erna Dalemans
Ik heb mijn bestelling niet ontvangen. Blijkbaar is mijn bestelling verloren geraakt. Ik heb het echter deze week dringend nodig maar het is voor mij nog steeds onduidelijk of het op tijd in orde gaat komen
Antwoord van Vliegen-gordijn.nlBeste Erna,
Wij hebben u na de mail gelijk een nieuw deurgordijn toegestuurd zodat deze toch boig op tijd geleverd was.
Wij zullen per mail het contact vervolgen. -
J.T. Batstra
goede vliegen gordijnen; precies,die ik graag wilde hebben. Hart-elijke bedankt...
-
Hendrik Sikken
Snelle bezorging en goede verpakking
-
samantha bocqué
perfecte en correcte levering
-
Walter Saenen
Snel, veilig ingepakt en snelle levering. Perfect gedaan. Groetjes
-
Noor Houtakkers
Goede service! En snel.
-
Marjan van der zwan
Heel snel en hele mooie kwaliteit voor een goede prijs super
-
Els Van der Donck
Ik heb een sier vliegengordijn gekocht. Snelle levering en netjes bezorgt.
-
Annemieke Spiering
Snel geleverd. Past precies! Heel blij mee!
-
M.P. Haren
Uistekende service's na verkeerde vliegengordijn te hebben ontvangen werd er de juiste kostenloos toe gestuurd
-
G. Nijhof
Er staan geen aanwijzingen bij hoe om te gaan met de nadelen van dit product. Het is googlen en googlen en dan kom je erachter dat je eigenlijk een kwalitatief slecht product hebt aangeschaft. Heen er 4 besteld. 1 aangeleverd in de verkeerde maat. Strengen blijven aan elkaar kleven waardoor er ‘gaten’ ontstaan. Zeer ontevreden over dit product en de service.
Antwoord van Vliegen-gordijn.nlBeste mevrouw Nijhof,
Wat vervelend dat u niet tevreden bent over de kwaliteit van onze deurgordijnen. Aangezien het om een artikel gaat wat van PVC gemaakt is klopt het dat de dragen aan elkaar kunnen plakken. Dit kan komen doordat de draden statisch aan elkaar vast kleven of omdat er een plaklaagje op de draden zit. Dit is simpel te verhelpen door met een sopje de draden af te nemen.
Mocht het probleem nog niet verholpen zijn raad ik u aan om even contact op te nemen via klantenservice@vliegen-gordijn.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Vliegen-gordijn.nl