Wapshop.nl
-
Raz
Make-over van de website is helemaal top geworden! Up to date en zeer gebruiksvriendelijk. Service van winkelmand tot deurmat is uitstekend en de verzending snel.
-
Jacob Bruinsma
De levering gaat bijna altijd goed en is snel. Alleen is het niet duidelijk hoe je het thuis kunt laten bezorgen, soms gaat het rechtstreeks naar een servicepunt. In mijn geval: Zoals de vogel vliegt dichtbij. Maar praktisch voor mij niet te doen. Het product; ik neem het voor de psilocybe, niet zozeer vanwege een psychologisch effect. Opgebouwd van 8 naar 25 gram (3 stapjes) en van een thee naar kauwen. Lekker is het niet. Een effect heb ik ook niet geconstateerd, eigenlijk. Hooguit een iets andere ruimtelijke beleving. Vreemd. Maar anderen merken het wel.
-
Hoe beoordeel je Wapshop.nl?
-
C Doebi
Bestelling na 2 weken nog niet geleverd
Antwoord van Wapshop.nlBeste C Doebi,
Dank u wel dat u de tijd heeft genomen om een review te plaatsen. We vinden het jammer om te lezen dat u ontevreden bent over de levertijd en lichten dit graag even toe.
Uw bestelling is op 7 december door ons verzonden. Door de uitzonderlijke drukte bij PostNL in deze periode (o.a. Black Friday, Sinterklaas en kerstdrukte) lopen zendingen helaas vaker vertraging op. Dit is uiteraard vervelend, maar ligt buiten onze directe invloed.
Wij hebben hierover meerdere keren persoonlijk contact met u gehad en zijn actief met u blijven meedenken. Daarnaast hebben wij inmiddels ook een officieel onderzoek bij PostNL gestart om te achterhalen waar de vertraging precies zit. Dit doen wij normaal gesproken pas later, maar gezien de situatie hebben wij dit versneld opgepakt.
Wij doen er alles aan om dit zo snel en netjes mogelijk voor u op te lossen en blijven dit actief volgen totdat er duidelijkheid is. Transparantie en service vinden wij erg belangrijk, ook wanneer zaken buiten onze macht om anders lopen dan gewenst.
Mocht u nog vragen hebben of aanvullende hulp nodig hebben, dan staan wij uiteraard voor u klaar.
Met vriendelijke groet,
Saskia
Team Wapshop -
jose iglesias
Alleen de track and trace laat wat te wensen over
-
Sandra Verschuren
Super snelle levering!! Bedankt!!
-
Johan
Zo als ik al gewend was van Wapshop, snel en correct geleverd. Regelmatig aanbiedingen waardoor de korting kan oplopen tot 20%.
-
Dani Nooy
Altijd snel, correct en discreet!
-
Patrick Muijtjens
Snelle bestelling , super geeoon
-
Carlo van den Elshout
Nog niks binnen gekregen word geregeld verzekeren ze 👍
Antwoord van Wapshop.nlBeste Carlo,
Bedankt voor uw review. We begrijpen goed dat het vervelend is wanneer een pakket niet aankomt zoals verwacht.
Nadat u ons hier afgelopen maandag over mailde, hebben wij direct telefonisch contact met u opgenomen om de situatie met u door te nemen. Tijdens dat gesprek hebben wij uitgelegd dat PostNL rond Black Friday en Cyber Monday met uitzonderlijke drukte te maken heeft, waardoor pakketten soms vertraging oplopen of verkeerd worden gescand. U gaf toen aan dat u dit begreep en dat u nog wel even wilde afwachten tot en met vrijdag.
Wij houden de zending uiteraard goed in de gaten en blijven u ondersteunen totdat dit volledig is opgelost. We hopen dat het pakket alsnog snel bij u wordt afgeleverd, net zoals bij uw eerdere bestellingen.
Mocht dit niet gebeuren, dan kijken wij vanzelfsprekend samen met u naar een passende oplossing.
Met vriendelijke groet,
Saskia
Team Wapshop -
Lobke
Zeer tevreden
-
Raymond Bontenbal
Top service en een top afhandeling
-
happy
Goede en snelle levering, fijn dat er een betrouwbare shop als deze bestaat
-
Rens
Prima
-
Stefan
Snelle levering, keurige prijzen
-
Gus Klaase
Heel snel gelevers
-
Benno
Snelle levering en 💯 procent goede kwaliteit
Perfect voor iedereen -
Rinze Heidinga
Duidelijke website, ruim assortiment. Prima service: ik had melding gemaakt dat ik niet happy was met een gekocht product. Betrof een erg mooi pijpje maar helaas niet functioneel zie product recensie. Zonder te hoeven zeuren kreeg ik meteen de toezegging dat ze mij tegemoet zouden komen en me een ander pijpje te sturen. Kortom ik ben erg tevreden met deze webshop.
-
Mart Bier
goed contact en goede afspraken te maken!
-
Wim van der Togt
Goede service allemaal van jullie.
-
Kevin Vaessen
Goede prijs en snelle service!!