
Wasombouw BV
Aantal sterren
-
Kyona
Bestelproces verliep soepel en klantenservice goed te bereiken. Helaas vertraagde levertijd zonder hiervan op de hoogte gehouden te worden (12 weken moeten wachten op de kasten). Steeds zelf achteraan moeten bellen. Bij het uitpakken van de dozen bleken de dozen fout gestickert te zijn of vergeten te stickeren, hierdoor koste het opzetten veel meer tijd. Jammer!
-
Lisa van Uden
Stevige kasten, goede communicatie. Ze hebben goed met ons meegedacht en nu hebben we een mooi washok:) We zijn er zeer zeker blij mee. Bedankt team Wasombouw!
Groetjen,
Lisa & Tom -
Hoe beoordeel je Wasombouw BV?
-
Anita
Bij monteren bleek dat er iets miste, gebeld en het werd alsnog zonder problemen bezorgd! Nu een hele mooie stevige ombouw staan!
-
Densel
Goeie sevice in de avond besteld volgende dag in huis. Goeie kwaliteit !!!
-
Marjan Haverkamp
Goede communicatie en zeer goede kwaliteit. Wel zijn de kasten erg zwaar, handig om met 2 man te tillen.