Wateryou

Wateryou

Webshop voor watermiddelen, visvoer, pompen en filters voor vijvers.
vijverbenodigheden visvoer
9,2
63 klantbeoordelingen
Beoordelingen verzameld via WebwinkelKeur
Filter 24 reviews verzameld via WebwinkelKeur

Aantal sterren

Andere eigenschappen

  • Françoise Vande Weygaerde
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Ik kocht een algen bestrijdingsmiddel, volgens jullie niet schadelijk .
    Nu blijkt dat het product uiterst giftig is voor in het water levende organismen.
    Ik heb jullie hierover een mail gestuurd, doch geen reactie ontvangen.

    Antwoord van Wateryou

    Beste Françoise,

    Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring te delen. We vinden het jammer om te horen dat u niet tevreden bent over uw aankoop.

    We hebben uw e-mail helaas niet ontvangen, anders hadden we uiteraard graag eerder gereageerd. Wat betreft het product: Velda Algweg Liquid bevat inderdaad werkzame stoffen die in te hoge dosering schadelijk kunnen zijn voor waterorganismen. Bij juiste dosering is het product echter veilig te gebruiken en effectief tegen algen. De fabrikant, Velda, is bovendien wettelijk verplicht om de waarschuwende tekst op het etiket te vermelden, zodat gebruikers goed geïnformeerd zijn.

    We hopen dat dit wat meer duidelijkheid geeft, en als u nog vragen heeft, helpen we u uiteraard graag verder.

    Vriendelijke groet,
    Team Wateryou

  • marie josée bailly-schins
    Geverifieerde klant van Wateryou

    pas vraiment étanche

    Antwoord van Wateryou

    Bonjour marie josée,

    Merci pour votre retour. Il est en effet normal qu’un peu d’eau pénètre dans le thermomètre, car cela permet de mesurer correctement la température de l’eau du bassin. Cependant, le thermomètre doit bien rester à flot à la surface. Si ce n’est pas le cas ou si vous rencontrez d’autres problèmes, n’hésitez pas à contacter notre service client afin que nous puissions vous aider.

    Cordialement,
    L’équipe Wateryou

  • Hoe beoordeel je Wateryou?

    Hoe beoordeel je deze webwinkel?
     
  • jozef lorrentop
    Geverifieerde klant van Wateryou

    snelle en perfecte afhandeling

  • Peggy Ossenbruggen
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Prima levering

  • Bert Kelderman
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Snel geleverd conform bestelling en goed te volgen.

  • Hans
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Geen aan of opmerkingen. Doen wat afgesproken

  • Jeroen Mos
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Top snelle levering!

  • Jan Geerts
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Snel en perfect afgeleverd.

  • Bas
    Review voor Wateryou

    Zeer snel geleverd! en een kwalitatief goed Velda product Nature Fish Food

    Antwoord van Wateryou

    Hoi Bas,
    Goed om te horen dat je zo snel je bestelling in huis had! En helemaal fijn dat het Velda voer goed bevalt, de vissen zullen blij zijn 😄🐟 Bedankt voor je review!

  • Marinus Robijn
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Was snel binnen

  • petra korteknie
    Geverifieerde klant van Wateryou

    mooie prr

  • Hans van Vuren
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Snelle bezorging

  • Henk van Rees
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Mijn bestelling werd snel geleverd zonder een enkel probleem 👍👍👍

  • Frank Van wijngaarden
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Prima

  • A.G. Witte
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Niemand is volmaakt. Het gezochte artikel snel gevonden en bestellen ging ook soepel. Twee dagen later al in huis.

  • Jeroen
    Geverifieerde klant van Wateryou

    De plantenbak bleek onderin gebarsten en dus lek te zijn. Gelukkig kon ik de kant van de beschadiging uit het zicht plaatsen, waardoor het niet heel erg was. Maar toch wel jammer

    Antwoord van Wateryou

    Beste Jeroen,

    Bedankt voor je review en je eerlijke feedback. Wat jammer om te horen dat de plantmand beschadigd was bij aankomst. Dat is natuurlijk niet de bedoeling! We vinden het fijn dat je toch een manier hebt gevonden om hem te gebruiken. Mocht je toch niet helemaal tevreden zijn, neem dan gerust contact met ons op, dan kijken we samen naar een passende oplossing.

  • Peter Siffels
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Snel bezorgd!

    Antwoord van Wateryou

    Hoi Peter, bedankt voor je positieve review! We wensen je veel plezier met je aankoop en hopelijk weer tot snel!

  • Tonny Janssen
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Goede service.

    Antwoord van Wateryou

    Hallo Tonny,

    Bedankt voor je review en hopelijk weer tot snel!

  • Peter van Ruiten
    Geverifieerde klant van Wateryou

    Is nog te vroeg om iets te zeggen de stekken moeten nog groeien

  • E
    Review voor Wateryou

    Per ongeluk verkeerde levering gehad, even gebeld, geregeld, volgende dag goede maat visvoer binnen💪💪 snel geleverd en een presentje erbij....helemaal "Top" geregeld dus, dank hiervoor..👍👍

    Antwoord van Wateryou

    Hallo,
    Hartelijk dank voor je fantastische review! We zijn blij om te horen dat we het probleem met de verkeerde levering snel voor je hebben kunnen oplossen. Het is ons doel om ervoor te zorgen dat elke klant tevreden is, zelfs wanneer er iets misgaat.
    Als je in de toekomst nog vragen hebt of hulp nodig hebt, staan we altijd voor je klaar. Nogmaals bedankt voor je vriendelijke woorden en het kiezen van Wateryou!

    Groeten,
    Team Wateryou