Goedgekeurd

Lid van WebwinkelKeur sinds 2016


  • Regelmatige monitoring
  • Duidelijke voorwaarden
  • Klachtenbeheer
  • Echte ondernemer

WebwinkelKeur Reviews

WebwinkelKeur
Filter reviews op score
Bootland heeft 28 5 ster reviews 28
Bootland heeft 3 4 ster reviews 3
Bootland heeft 0 3 ster reviews 0
Bootland heeft 1 2 ster reviews 1
Bootland heeft 8 1 ster reviews 8

Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.

  1. Stefan

    Bestelling geplaatst op 25/08 , dadelijk betaald . vandaag op 7/09 een eerste gedeeltelijke levering ontvangen . Helaas Zitten er verkeerde stukken bij . Wat een puinhoop . Dit heeft alle symptomen van een zinkend schip . Ongelooflijke wanorde . Ik had ze nochthans heel graag het voordeel van de twijfel gegund . Mensen blijf hier absolut weg .

  2. helmich boessenkool

    Ik had eikousen besteld, maar kreeg puntkousen geleverd. Telefonisch kontakt was wel goed, maar de toegezegde eikousen zijn nu, twee maanden later niet geleverd. Op de bootland website ingevulde klacht wordt niet gereageerd. Dat er fouten worden gemaakt vind ik normaal, maar hoe dat dan opgelost wordt zegt pas wat over een bedrijf. Advies van mij is, zodra je iets ontvangt wat niet klopt, onmiddellijk retourneren en geld terug vragen. en bestel vervolgens elders. Doe alleen zaken met dit bedrijf, als je graag de boot in gaat.

  3. Hoe zou je Bootland beoordelen?

  4. Fred G

    Ik moet constant achter de bestelling aanzitten. Omdat 1 onderdeel niet geleverd kon worden werd alles uitgesteld. Toen het onderdeel uiteindelijk geleverd werd bleek het schroefdraad ondeugdelijk te zijn. Moest het op eigen kosten retourneren. Heb tot nu toe nog geen retourbetaling gezien. Dus moet er weer achteraan bellen. Het zal wel goed komen, maar niets gaat vanzelf.

  5. Johan

    Bestelling incompleet en beschadigd ontvangen. Via de mail niet bereikbaar. Telefoon wordt niet opgenomen.

    Reageer
  6. B Van Gestel

    Snelle reactie en keurig opgelost. Ik had een probleempje met de specificaties maar dat is supersnel opgelost. Snelle reacties op mail, meteen een ander opgestuurd en overbodig item kosteloos kunnen terug sturen.

  7. John Van est

    Dinsdag voor de middag besteld en het is nu vrijdag 18.05 en ik heb nog steeds niets ontvangen . Ook geen mail van enige vorm van vertraging. Er rest mij niets anders dan 1 ster te geven. Naar aanleiding van uw mail moet ik u als bedrijf mijn excuus maken. Omdat u het inderdaad dezelfde dag heeft verstuurd, maar dhl is in gebreke gebleven door mij niet op de hoogte te stellen van de levering bij het ophaalpunt . Nogmaals sorry voor de verwarring . Mvg John .

    Reageer