Onderlegger lekt veel erger door dan verwacht. Bovendien werden maar twee van de drie betaalde onderleggers geleverd. De nalevering van de derde zou enkele weken kunnen duren. Dat is dus inmiddels ruim 2 maanden. Er wordt niet gereageerd op mijn vraag hoe lang de nalevering nog duurt (een volle week geleden een mail over gestuurd).
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2015
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.
- Monique van der Vlist
- Louise van Looij
Snelle levering. Kwaliteits ondergoed
Hoe zou je Contence beoordelen?
- Peter van Esse
Maar later toch een fijn telefoontje van Anja. Het product was niet meer leverbaar. Geld terug en contact als er een oplossing komt.
- Servé
Nepsite! Beweert "vandaag besteld, morgen verzonden¨. 3 Dagen later is nog steeds niet geleverd. Track and trace-info is niet beschikbaar. Telefonisch contact wordt niet op prijs gesteld (je kan wel een bericht inspreken). Op emails wordt niet gereageerd. Kortom: je betaling ben je kwijt. Vanmorgen verontschuldigt zich de beheerder van de website voor de vertraging. Maar feit blijft dat de gedane toezegging (vandaag besteld, morgen verzonden) niet is waargemaakt. Ook neem ik haar kwalijk dat ze niet heeft gereageerd op mijn email. Wil je een webshop serieus bestieren, dan moet het beter.
- Erik van Dijck
Goede kwaliteit beddengoed, onderleggers supergoed! Toplaag blijft redelijk goed droog.
- A Meurs
Hele goede service. Er wordt meegedacht, ook als hetgeen wat je besteld niet voorradig is