Wil je een vulling in een andere schrijfdikte, dan is dat niet meer mogelijk. Erg jammer. Ook op berichten daarover wordt niet gereageerd. Er wordt eigenlijk helemaal niet gecommuniceerd. Valt me tegen want ik dacht dat dit een betrouwbaar en klantvriendelijk bedrijf was. Ze leveren correct, verder moet je niets verwachten.
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2015
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.
- Els van Zweeden
- Monique
Goede communicatie en klantgerichtheid. Mijn product zat netjes ingepakt in een mooi papiertje in de verzenddoos.
Hoe zou je De Groen B.V. beoordelen?
- Leen Pakvis
Foutloos!!
- HM
Everything good, received items in good state as fast as possible, including additional specially requested item, communication with team was good
- J.J. Van der Veen
Prima klantenservice, bestelling snel verzonden en keurig verpakt. Jammer dat PostNL weer roet in het eten gooide, zoals gebruikelijk. Een trekschuit is sneller.
- Monika
Snelle levering, mooie producten.