Goed geholpen Leuke winkel
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2018
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.
- Familie Van de Laan
- Bert en Corine
Na onze aankoop van een volautomatische koffiemachine bij De Heeren, hebben we al ongeveer 5 keer koffie (en reinigingsmiddelen) besteld. De reactie is altijd supersnel, het pakket wordt dezelfde dag nog verzonden. Het is ook altijd leuk om een kleine attentie in het pakket te vinden, vooral de bonbons zijn erg lekker. Ook wat korte vraagjes aan het begin (hoe doe ik...) werden supersnel (via Whatsapp of de mail) beantwoord.
Hoe zou je De Heeren van 17 & Koffie Thee Lokaal Delicious beoordelen?
- bj melief
Heerlijke koffie. Online zeer snelle bezorging
- S. van den Brink
Goede service en uitleg, mooie korting gekregen ook. Aanrader
- Anita Hoetmer
Super tevreden. Ik woon in Wageningen en heb een Jura machine van iemand overgenomen. Omdat ik een probleempje had, heb ik gebeld naar Veenendaal en mij werd verteld door een heel aardige meneer dat ik wel even langs mocht komen. Omdat het best wel een stukje lopen was naar de winkel, met een zware machine, bood de aardige meneer mij, na het oplossen van mijn probleempje, aan om de auto te halen, hem te bellen wanneer ik bij de poortjes stond aan het einde van de straat, zodat hij de machine naar mijn auto kon dragen. Ik heb daar graag gebruik van gemaakt. Wat een service!! Dank u wel!
- Danny Spoor
Fijne snelle transparante service. Met alle medewerkers hetzelfde persoonlijke contact. Maakt dat we graag blijven terugkomen.