Ik heb gevonden waar ik naar opzoek was. Het was wel bevestigd maar daarna kreeg ik geen track en trace. Contact opgenomen en ben heel goed geholpen door de meneer. Ik kreeg daarna een mail en had updates over de levering. Perfect verder. Het gaat om voetsteunen voor de fatbike.
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2022
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees ons beleid en de voorwaarden.
- Nicky
- Wesley
Bestelling geplaatst, daarna niks meer gehoord. Uiteindelijk een annulering ontvangen dat het artikel niet voorradig is verder geen contact mogelijk op geen enkele manier en geld niet terug ontvangen. Ga van de week mijn geld in de winkel ophalen
Hoe zou je Fatbikeonline beoordelen?
- Bruna Souza
The delay in delivery is longer than normal, I had to buy it somewhere else and now I can't return your product.
- opgelicht
bestelling gedaan en bevestiging gekregen alleen word niks geleverd. bellen maar telefoon krijg ik alleen voicemail. gemaild maar ook niks krijg geen mail terug. Vind het vreemd want er zijn wel eerdere reviews van positieve klanten.
- Wesley
Wij hadden een accessoire besteld , nooit bestel bevestiging gehad en ook na diverse mails geen contact. Koop hier niets, je wordt hier belazerd!!!
- Bil
Kocht een fatbike batterij heeft een knopje waar je kunt zien hoe vol het is maar dat werkte niet. Maar goed hij zei wacht tot het slecht weer is dan pas gaan we kijken want word naar de fabrikant gestuurd etc. Vervolgens werkte het scherm van de fiets niet meer dus nu kon ik nergens meer zien hoeveel procent de batterij nog heeft. Uiteindelijk met moeite is de fiets opgehaald wat standaard in de garantie zit en nu zeker langer dan 2 maanden geen fiets en zonder enige update. Als ik bel geen gehoor meerdere malen bellen vervolgens ja sorry is druk etc. en de fabrikant daar moet ik op wachten maar komt goed binnen 2 weken is het wel klaar wat natuurlijk weer niet klopte. het is de slechtste service ooit wat ik heb meegemaakt voor een product dat meer dan 1800 gekost heeft.