Nu drie weken bezig. Maar begin nu verbetering te zien. Volhouden dus. Vandaar de nieuwe bestelling
Goedgekeurd
Aspirant lid van WebwinkelKeur
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.
- Liesbeth Theunis
- Sandra Van den Broek
Pakketje snel ontvangen. Duidelijke uitleg van toepassing middels info kaartje en filmpjes op de website. Begonnen met 2x daags smeren en nu wachten op resultaat.
Hoe zou je LOEV'S BV beoordelen?
- Peter Harthoorn
Snelle levering en prima uitleg en begeleiding.
- Nettie Roozeboom
Een geweldig middel. Nu tweede flesje binnen en ook al vorige maand 1 besteld voor mijn dochter die al jaren kampt met schimmel nagels. Het helpt enorm. Bij mij al 1 nagel(grote teen ) helemaal schoon. Nu nog bij de andere voet.
- Lindy
Wij hebben Loev's aangeschaft terwijl wij een beetje sceptisch waren, eerdere middelen hadden namelijk geen effect gehad op de nagels van onze dochter (12 jaar) Het 2x per dag "lakken" van de nagels is voor een 12 jarige prima te doen. Belangrijk is dat je de instructies die Mariska geeft ook goed opvolgt. Nu na 2 weken zien wij een enorm verschil en durft zij langzaam weer op blote voeten te lopen. Geef het product echt een kans om zijn werk te doen!
- Ronny
3 flesjes geprobeerd Schimmelnagel komt gewoon keihard terug. De lak heeft een stinkende geur