Mijn Magazine Shop
-
Catharina Savelbergh-Kicken
Tevreden over snelle en goede levering.
-
Klaas Griepsma
Vrij snel geleverd. Ben niet helemaal tevreden met de duur van de accu van de laptop. Moet vrij snel weer opgeladen. De in de advertentie vermelde intel core i5 procesdor van de 10e generatie blijkt een 8e generatie te zijn. De in de advertentie zichtbere foto van de laptop klopt niet met uiterlijk van de gekregen laptop tot want die is geheel zwart. Kortom niet helemaal tevreden.
-
Hoe beoordeel je Mijn Magazine Shop?
-
marjet pol
produkt was in orde
-
Nancy de Groot
👍🏼👍🏼👍🏼
-
Jan Van der Tol
Keurig netjes andere dag geleverd
-
A Hermsen
Oke. Geniet van het verhaal . Spannend
-
Lya Koning - Seegers
Uitstekend product, voor een mooie prijs.
-
Michel Pricken
Alles goed gegaan ook op tijd geen dagen wachten super
-
Mien Vousten
Alles prima geregeld
-
Wim van der Linden
Snel en correct afgeleverd.
-
M J Copier
Mooie prijzen en goede service
-
Harry weelinck
Snelle levering voldoet aan verwachting.
-
Corry
Mooi prijzen!
-
Mary ter Heege
Prima pasvorm !
-
Hans
Snel en correct geleverd
-
Binie Pieterse-ten Hacken
Goede kwaliteit
-
JS
Leuke aanbiedingen
-
Teunie Van der Sommen
Er was mij niet bekend dat ik verzendkosten, en retour kosten moest betalen
Antwoord van Mijn Magazine ShopBedankt voor uw beoordeling. We vinden het vervelend om te horen dat het voor u niet duidelijk was dat er verzend- en retourkosten van toepassing zijn.
Op onze webshop vermelden wij dat retourneren binnen 14 dagen mogelijk is, maar dat de retourkosten voor eigen rekening zijn. Deze bedragen gemiddeld circa € 7,25 per pakket, afhankelijk van de vervoerder. Daarnaast lichten wij toe dat de verzendkosten alleen worden terugbetaald wanneer de volledige bestelling wordt geretourneerd. Wij begrijpen echter dat deze informatie soms over het hoofd kan worden gezien en nemen uw feedback mee om dit nog duidelijker te communiceren.
Mocht u nog vragen hebben of als wij iets voor u kunnen betekenen, neem dan gerust contact met ons op. We helpen u graag verder. -
Marga Welling
Nog steeds niets ontvangen??????
-
Ad de Pree
Goede service