
Ouderenthuiswinkel Zus Mies
-
van Dongen
Prima alternatief voor fanatieke (slechtziende) puzzelaars
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw mooie reactie.
-
van Boven
Bestelling heeft even geduurd, maar de fabriek kon de bestelling niet snel leveren.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel en gelukkig is alles toch nog gelukt.
-
Hoe beoordeel je Ouderenthuiswinkel Zus Mies?
-
Eelen
Is iets foutgelopen bij DPD, contact opgenomen met Zus Mies.
Snel opgelostAntwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank voor uw reactie en graag opgelost.
-
Van Lith
Goed product
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel, dat is een mooie referentie, mooi aan het begin van een nieuw jaar.
-
Boender
Ben alleen zeer ontevreden over het produkt. De kalender heeft opeens reklame op de oagina en een week nummer en het jaar. Teveel informatie die niet nodig is op de kalender. Erg jammer..... ga ik niet meer bestellen zo.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesWij betreuren dat u niet tevreden bent over de opmaak van de kalender en deze dus niet aan uw verwachting voldoet. Dat spijt ons. Uiteraard hebben wij wel direct onze drukker geïnformeerd en gevraagd of het misschien volgend jaar met minder "reclame" kan. Zekerheid hebben wij helaas niet, omdat de kalenders in aantallen gedrukt worden. Maar wij vinden dat het altijd het proberen waard is. Mocht u de kalender zonder de reclame wel goed vinden, kunt u volgend jaar, voordat u besteld, ons in een e-mail vragen of de kalender zonder reclame beschikbaar is.
-
K
geweldige service. Nadat mijn pakket was zoekgeraakt werd het alsnog zeer snel geleverd nadat Zus Mies contact had met de bezorger
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesSoms is er een stapje extra nodig en dat doen wij graag! Dank u wel voor uw reactie.
-
dolmans
Gewoon goed zoals je mag verwachten maar bij andere site vaker niet zo is dus toppy
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw mooie reactie.
-
van Eersel
Prima
-
Van Bylen
Perfecte service ! Zeer goed materiaal.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel en erg fijn om te lezen dat u tevreden bent.
-
Diana
Fijn dat het bestaat, maakt het leven voor ouderen aangenamer.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw reactie en tot ziens in onze webwinkel.
-
ekkebus
super
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw beoordeling. Fijn om te ontvangen.
-
Schuurhuis
N.v.t.
-
Hoetmer
Ik vind de levering van dpd altijd zo onduidelijk dus als ik zie dat dpd gaat afleveren zucht ik al.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw terugkoppeling. Als u wilt, kunnen wij voor u via DHL versturen. U moet ons dat wel even laten weten, dat kan in het vakje opmerkingen tijdens het bestelproces.
-
Hobma
Snelle reactie ontvangen. Zeer professioneel.
-
Helene
Hele snelle en vriendelijke service, adequaat en professioneel. Er is goed advies gegeven welk horloge geschikt is voor mijn slechtziende vader.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw reactie. Fijn om te horen.
-
Joke van Marion
Uitstekend, er is, n a v een tip van mijn kant, terug-gereageerd erg leuk!
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesGraag gedaan mevrouw Marion en wij ontvangen graag feedback.
-
AvC
Voor de prijs van het artikel had ik iets meer verwacht dan een aantal losse vellen papier.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw terugkoppeling. Helaas is het zo dat de grootletteruitgave speciaal wordt gemaakt en met de hand wordt "vertaald", uitvergroot en in kleine oplage gedrukt. Helaas zijn de aantallen in vergelijking met de standaarduitgave (kleine letters) klein. Het door u bestelde A-3 formaat, wordt alleen op vraag gedrukt, daarom is die maat hoger geprijsd dan de grootletter A-4 uitvoering. Wij begrijpen uit uw woorden dat de prijs/kwaliteit verhouding tegenvalt, dat spijt ons zeer. Wij zullen in ieder geval uw feedback terugkoppelen naar de drukker.
-
Spoelstra
Het bestelde boek met woordzoekers ziet er mooi uit.
Maar het boek is behoorlijk prijzig.Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel voor uw terugkoppeling. Helaas is het zo dat de grootletteruitgave speciaal wordt gemaakt en met de hand wordt "vertaald", uitvergroot en in kleine oplage gedrukt. Helaas zijn de aantallen in vergelijking met de standaarduitgave relatief klein. Dat maakt (jammer genoeg) de prijs aan de hoge kant.
-
Spaansen-Wever
Puzzelwoordenboek met grote letters besteld voor mijn moeder, het zijn 3 boeken en ze is er erg blij mee.
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel en graag gedaan.
-
Fremouw
goede service
Antwoord van Ouderenthuiswinkel Zus MiesDank u wel, we doen het graag.