Super goed bedrijf! Ik werd netjes gebeld doordat ik een aanvraag voor stalen heb gedaan, en ik werd ook goed geholpen en geïnformeerd. Zeker goed als je stalen nodig hebt voor je opleiding!
Goedgekeurd
Lid van WebwinkelKeur sinds 2020
Regelmatige monitoring
Duidelijke voorwaarden
Klachtenbeheer
Echte ondernemer
WebwinkelKeur Reviews
Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees ons beleid en de voorwaarden.
- armita
- Nelly
Vanaf het adviesgesprek goed geholpen! Vloer en plinten gelegd, was iets niet helemaal goed gegaan en dat is goed hersteld. Top service!
Hoe zou je Stile Floors beoordelen?
- Ronald
Vanaf het begin tot aan het eindresultaat zeer tevreden. Fijn dat het eerste gesprek aan huis is zodat je goed de kleuren kan vergelijken. Heldere en duidelijke afspraken, zeer makkelijk in het contact zowel via telefoon als whatsapp. Vakkundige stoffeerder die echt meedacht in praktische oplossingen. Al met al een dikke 10.
- Door van de Lande
Wij zijn erg tevreden over het bedrijf dat onze vloer heeft gelegd. Vanaf het eerste contact waren ze vriendelijk, betrouwbaar en goed bereikbaar voor vragen. Ze denken echt met je mee en geven eerlijk advies. Wat wij ook een grote meerwaarde vonden, was dat ze met verschillende vloerstaaltjes bij ons thuis kwamen. Hierdoor konden we direct zien hoe de kleuren eruitzagen in het licht van onze woning, wat enorm heeft geholpen bij het maken van de juiste keuze. De vloer is netjes gelegd en de service was van begin tot eind top. Zeker een aanrader!
- Danielle
10 punten voor service, flexibiliteit en resultaat! We zijn erg blij met onze nieuwe vloer, en zeker ook over de service vanuit Stile Floors. Door omstandigheden moesten we het leggen van de vloer uitstellen en ze zijn daar enorm flexibel mee omgegaan.
- Frits
Wij Stile Floors benaderd en vergeleken met andere partijen. Rickert heeft met ons de intake gedaan en de werkwijze doorgenomen. De vloer moest twee keer worden geëgaliseerd omdat de ondervloer behoorlijk golfde. Daarna is de vloer naar volle tevredenheid gelegd. Na 2 dagen zagen wij door werking dat er spleetjes ontstonden. Dit hebben we gemeld en binnen 3 dagen werd dit al hersteld. Als laatste moesten de plinten nog geplaatst worden. Dit verliep helaas minder goed omdat de plintenzetter tot 3x afmelde. Dit is dmv een bloemetje en kleinigheidje opgelost door Joas