Goedgekeurd

Lid van WebwinkelKeur sinds 2021


  • Regelmatige monitoring
  • Duidelijke voorwaarden
  • Klachtenbeheer
  • Echte ondernemer

WebwinkelKeur Reviews

WebwinkelKeur
Filter reviews op score
Tjilla heeft 140 5 ster reviews 140
Tjilla heeft 57 4 ster reviews 57
Tjilla heeft 11 3 ster reviews 11
Tjilla heeft 5 2 ster reviews 5
Tjilla heeft 2 1 ster reviews 2

Onpartijdig beheerd door WebwinkelKeur. Lees onze gebruikersvoorwaarden.

  1. Bartel Geleijnse

    We ontvingen onze C150 direct de volgende dag. Inmiddels 5 keer gebruikt om te zuigen op 3 etages. Het scannen van de ruimten ging vlekkeloos. Vandaag zijn we begonnen met de dweiloptie en ook daarover zijn we zeer tevreden. Hidde geeft persoonlijk advies en komt zijn afspraken prompt na! Hulde voor deze Nederlandse ondernemers!

  2. EO

    Als hij stofzuigt doet hij dat erg goed, maar helaas maakt hij nooit het programma af en stopt om onverklaarbare redenen zodat je hem alleen maar kunt gebruiken bv als je thuis bent. Hij maakt niet veel lawaai maar wel teveel om bij te zitten. Wacht nu nog op een reactie van de klantenservice.

    Reageer
  3. Hoe zou je Tjilla beoordelen?

  4. Heidi Bronnenmayer

    Reageer
  5. Hildegard van der Werff

    Reageer
  6. Romke Hoekstra

    Reageer
  7. Joep

    De Tjilla 150 is een stuk stiller dan mijn vorige robot (Roomba) en zuigt ook veel beter. Daar staat tegenover dat deze stofzuiger erg veel problemen heeft met drempels en dunne tapijten en daar vaak op vastloopt. Ook snoeren op de vloer zijn een groot probleem en loopt daar iedere keer op vast. Ook ziet de stofzuiger direct zonlicht op de vloer als de grens van waar hij dient te zuigen, ook al is de gehele ruimte geselecteerd. Op zich een goede stofzuiger maar heeft nog wel wat verbeterpunten.

    Reageer