Viervoeter
-
Germaine Mijs
Goede verstandhouding
-
Annette Dudok
Snelle levering, duidelijke gebruiksaanwijzing, mijn katten vinden het super!
-
Hoe beoordeel je Viervoeter?
-
Robbert Tolman
Product niet ontvangen, klantenservice gemaild en geen reactie.
-
Beatrix Scheepbouwer
Snelle levering
-
Een blij baasje
Geurloos, zowel kattenbak als grind van prima kwaliteit. Onze kat vond vlug haar weg ernaartoe.
-
Peter de Mos
Prijzig, gelukkig een zeer duidelijke Nederlandse handleiding met tekeningen, maar helaas wel heel klein lettertype.
-
Meike van Mullem
Kattenbak werkt goed en fijne korting!
-
Elly
Snel geleverd en goede service
-
Jane De Boer
Goede snelle service
-
Marry Vis
Zeer snel geleverd, wat een leuke kattenboom. Ziet er prima uit.
-
Raymond
Eerst worden de verkeerde artikelen opgestuurd. Na retourzending duurt het vervolgens 10dgn voordat mijn geld teruggeboekt wordt. Een handige manier om extra winst te boeken door vangen van rente op deze bedragen, over de rug van hun klanten. Ik ben geen bank, geld kan echt wel binnen 2-3dgn teruggeboekt worden. Eerlijk en ethisch ondernemen is hier geen sprake van. Bij reclameren hierover geen reactie, een bevestiging van mijn vermoeden. Zwijgen is toestemmen.
Helaas voor viervoeter ook DE manier om klanten en ambassadeurs kwijt te raken. -
Arno Luyendijk
Pakket was goed verpakt en snel geleverd.
-
Betül Sen
Goede klantenservice! Pakketje is zoekgeraakt bij Postnl en ze hebben een nieuwe verzonden.
-
Marjolein Jongkind
Duidelijk antwoord op mijn vragen, snelle levering en het artikel voldoet aan de omschrijving!
-
Marijn
Bestelling geplaatst op 24 december bij webshop Vogelview, tevens opererend onder de naam Viervoeter Shop. Levering vond plaats in januari. Sinds 28 december meerdere keren per e mail, via het contactformulier en whatsapp geprobeerd contact op te nemen over retourmogelijkheden. Tot op heden geen reactie ontvangen.
-
Marc
Snelle levering. Degelijk materiaal.
-
Maurits Bredius
Handig systeem en snel te installeren
-
Rob van der Kruijs
Snelle leveting alleen post nl leverde het pakketje slecht af.lag voor de deur terwijl ik niet thuis was en het had geregend ..dus doos was drijf nat helaas
-
Sherrely Angel Steiginga
Eerlijk gezegd ruik je de kattenbak heel erg. Het stinkt best erg.
-
Jolanta Zine
Hallo, ik heb de goederen op 22 december besteld en betaald, maar ik heb nog steeds geen bericht over de verzending. Bij het plaatsen van de bestelling werd mij verteld dat de goederen de volgende dag geleverd zouden worden. Vandaag is het 28 december en ik heb nog steeds niets gehoord.