Skip to content

Betaalgatewaykosten ook retourneren?

DWQA QuestionsCategorie: QuestionsBetaalgatewaykosten ook retourneren?
Jeroen asked 3 weken ago
Hallo,
Case: klant bestelt artikel en kiest ipv voor Ideal betaling voor ‘Klarna Betaal later’ waar de klant dan ook extra kosten voor betaalt. Vervolgens retourneert de klant de order binnen 15 dagen. We zijn dan verplicht om het volledige orderbedrag + verzendkosten terug te storen. 
Vraag: valt onder het orderbedrag ook de kosten van Klarna die in rekening gebracht zijn aan de klant? Dienen wij deze ook te retourneren?
 
Dank!
Jeroen

1 Antwoorden
Ismail Akhan Staf answered 3 weken ago
Beste Jeroen,
 
Volgens artikel 6:230r lid 1 Burgerlijk Wetboek horen alle ontvangen betalingen te worden teruggestort. Daarbij horen ook transactiekosten en eventuele andere kosten bij. 

Je antwoord